×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Mos ma hidh batanijen mua në fytyrë, e poshtër”, ‘nxehen gjakrat’ mes Eglës dhe Ledjonës

  Insajderi
  29 February 2024 - 22:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ka agravuar në ofendime dhe tensione debati mes Eglës dhe Ledjonës, teksa kjo e fundit në një moment i ka tërhequr batanijen.

  Të dyja banoret e Big Brother VIP nuk kanë kursyer aspak ofendimet, të cilat e rënduan më tepër situatën.

  Egla: E degjenerume. M’u zhduk, je zero me xhufkë. Ti je një budallaqe.

  Ledjona: E degjeneruar je ti. Ke treguar çdo fytyrë tënden.

  Egla: Unë nuk merrem më me ty, ma shpif.

  Ledjona: Mos ma hidh mua ashtu. Këtë mua jo në fytyrë, o femër e poshtër.

  Egla: Ai gjesti është dhunë. Ti je e pafytyrë.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark