×
 • Sport
 • Sport

  Përfundojnë 45 minutat e para në tri takimet e Superligës së Kosovës

  Insajderi
  29 October 2023 - 13:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë mbyllur pjesët e para në tri takimet që po zhvillohen në kuadër të Superligës së Kosovës.

  Drita, e cila po kalon në formë fenomenale në pesë ndeshjet e fundit, ku kanë fituar të pestat, janë në epërsi prej një goli ndaj Lirisë (1-0).

  Në ndeshjen mes Feronikeli ’74 – Ballkani, kampioni i Kosovës ka shënuar pak para se të mbyllej pjesa e parë (0-1).

  Kurse, në Klinë aty ku po luhet ndeshja mes Dukagjinit dhe Llapit, 45 minutëshi i parë është mbyllur pa gola.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark