×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Soni Malaj pozon krahas “legjendës” së Milanit

  Insajderi
  13 March 2024 - 10:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtarja Soni Malaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale.

  Shpesh është në qendër të shtypit rozë.

  Në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ajo ka postuar një fotografi krahas futbollistit suedez Zlatan Ibrahimovic.

  42-vjeçari njihet ndryshe edhe si “legjenda” e skuadrës së Milanit.

  Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë këngëtaren dhe futbollistin.

  ‘Me kampionin’/ Soni Malaj pozon krahas “legjendës”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark