×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Sot hapen shtëpizat e festave të fundvitit në Prishtinë

  Insajderi
  14 December 2022 - 08:40

  Hapja zyrtare e Tregut të Fundvitit do të bëhet sot në kryeqytet. Kështu ka informuar Komuna e Prishtinës.

  Hapja e tregut pritet të bëhet në orën 17:00 në sheshin “Xhorxh Bush”.

  “Ejani të festojmë së bashku, me performancën muzikore nga Kori i fëmijëve ‘Okarina’ dhe ‘String String’”, thuhet në njoftimin e Komunës së Prishtinës.

  Kujtojmë që, rruga nga Katedralja deri në drejtim të Hotel Grand, është mbyllur për kalimin e veturave nga 25 nëntori deri më 08 janar 2023.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark