×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Tre të plagosur me thikë, policia jep detaje

  Insajderi
  03 April 2023 - 19:56

  Shqipëri- Një 40-vjeçar ka sulmuar me thikë tre persona mbrëmjen e së hënës.

  Ngjarja ka ndodhur në Laprakë në një lokal.

  Të plagosurit janë V. Rr., 64 vjeç, R. Rr., 40 vjeç dhe M. M., 47 vjeç.

  Sipas policisë, ata ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

  Nuk dihen ende motivet që e kanë çuar autorin drejt aktit ekstrem.

  Shërbimet e Policisë po kontrollojnë në zonë për kapjen e tij

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark