13:23 - 02 Tetor 2022

Afrona Dika u bë e njohur nga martesa me këngëtarin Blero, edhe pse tani janë ndarë.

Afrona asnjëherë nuk konfirmoi ndarjen, ajo me postimet e fundit po i bënë ndjekësit mjaft konfuz.

Paraqitet me një buqetë lule në shtrat, dhe nën foto shkruan “Mos më telefono”.

Kujt po i dedikon këto shkrime Afrona?