×
Euro 2020

Tifozët anglezë hodhën fishekzjarre derisa futbollistët e Italisë po flinin

Insajderi
11 July 2021 - 19:33
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Edhe pak minuta na ndajnë nga fillimi i super finales së madhe të Kampionatit Evropian ndërmjet Italisë dhe Anglisë, shkruan Insporti.com.

Futbollistët italianë nuk ishin në paqe para finales së Kampionatit Evropian “Euro 2020”, sepse tifozët anglezë kanë bërë shumë zhurmë në mëngjesin e sotëm.

Rreth orës 02:00 të mëngjesit, disa tifozë anglezë përgatitën fishekzjarre për t’i shqetësuar futbollistët e Italisë para ndeshjes.

Ndryshe, ndeshja e sontme finale luhet nga ora 21:00. /insporti.com/

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark