×
 • Showbiz
 • Show

  Zhaku drejtuar Luizit: Jam në dyshime a më dashuron mua a Kiarën

  Insajderi
  06 May 2023 - 23:54

  Pak foli Zhaklina sonte, ama i la të gjithë pa fjalë.

  “O Luiz më ke përmendur aq shumë këtë javën e fundit saqë jam në dyshime, më dashuron mua apo Kiarën”, i tha Zhaku Luizit pasi i tha se Zhaklina mund të jetë mërzitur që në finale shkuan dy djem.

  Por Luizi e mori me mjaft sportivitet këtë përgjigje dhe ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në debate, sonte kishte një përgjigje mjaft diplomate për Zhaklinën ku e komplimetoi për rolin e saj në atë karrige.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark