×
Teknologji
Një kanal në YouTube i quajtur PhoneBuff me 1.5 milionë abonentë ka publikuar një video ku teston durueshmërinë e telefonave Samsung Galaxy S23 Ultra dhe iPhone 15 Pro Max. Iphone 15 Pro Max u prezantua më 12 shtator nga Apple në eventin e quajtur “Wonderlust”, dhe vjen me një kornizë...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark