×
Sporti vendor
Gjilani dhe Drita takohen mes vete në kuadër të javës së 17-të të Superligës së Kosovës. Dy skuadrat e qytetit, Gjilani dhe Drita sa herë që përballen mes vete dhurojnë spektakël në fushë, derisa tifozët e tyre ‘Intelektualët’ dhe ‘Skifterat’ përkujdesën për atmosferë elektrizuese në tribuna. Fatkeqësisht derbi i ditës...
Më shumë

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark