×
 • Showbiz
 • Show

  Era Istrefi merr vëmendjen me paraqitjen në klipin e fundit

  Insajderi
  01 January 2023 - 11:17

  Këngëtarja, Era Istrefi vitin që po lëmë u rikthye fuqishëm me projekte muzikore.

  Duke qenë e ndjekur në rrjete sociale, artistja bën postime të ndyshme atraktive.

  Së fundmi ajo ka postuar imazhe të shkëputura nga xhirimet e klipit e ri teksa dukej në top formë.

  E veshur ngjyrë rozë dhe flokë të lëshuara, Era dukej si kukull barbie.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark