×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Nuk di të këndojë LIVE por Era Istrefi këtë gjë e bën më së miri

  Insajderi
  02 August 2023 - 13:13

  Këngëtarja Era Istrefi po vazhdon të performojë nëpër mbrëmje muzikore.

  Këngëtarja e cila shumë herë e ka dëshmuar se nuk dinë të këndojë live, ka bërë një veprim që i ka mahnitur të gjithë.

  Gjatë një koncerti ajo shihet teksa bënë twerk.

  Veshja provokative dhe lëvizjet e saj ndezën tej mase fansat të cilën dëgjohen teksa brohorasin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark