×
Euro 2020
“Euro 2020” vazhdon sot me tri ndeshje mjaft interesante, shkruan Insporti.com. Fillimisht, nga ora 15:00, Finlanda e cila e nisi me fitore 0:1 ndaj Danimarkës këtë garë, do të përballet me Rusinë. Sfida e dytë luhet nga ora 18:00 mes Turqisë dhe Uellsit. Turqit pas humbjes 0:3 nga Italia synojnë...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark