×
Insajderi
Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka dalë kundër projektligjit për vendosjen e çmimeve tavan në disa produkte esenciale, të cilin e prezantoi ministrja e Tregtisë, Rozeta Hajdari. Sipas Krasniqit, Qeveria Kurti u ka shpallur luftë maketeve të vogla që janë nëpër lagje dhe fshatra të Kosovës. Ai thotë se pushteti...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark