×
Euro 2020
Anglia pret Italinë në “Wembely Stadium” për finalen e madhe të “Euro 2020”, shkruan Insporti. Para finales, ka folur kapiteni i Anglisë, Harry Kane, i cili pranoi se Italia ka një histori më të mirë se ta, por theksoi se "Tre Luanët" kanë besim të plotë dhe janë gati të...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark