×
Videolajme
Brunilda Gjura ka një pasion të veçantë, është shpejtësia dhe garat e veturave. Si grua e cila e dashuron autosportin, thotë se kjo shihej çuditshëm nga njerzit në fillim. Për taktikat e saj të veçanta dhe rrëfimin motivues e njëjta ka folur tek intervista me Insajderin. Video:
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark